„Biblia w 365 dni” to plan czytania Pisma Świętego, pomagający w...
Antologia powstała w ramach projektu Blogerzy Książki Piszą; to zbiór 27...
antologia opowiadań o miłości, 13 autorów, 23 opowiadania
Kolekcja inspirujących myśli, które mogą pomóc Ci spojrzeć na świat,...
"Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw" to tomik wierszy dla...
„Biblia w 365 dni” to plan czytania Pisma Świętego, pomagający w...
Brak dostawców
Podkategorie
Puszcza od czasów prehistorycznych po wydarzenia najnowsze. Łowcy mamutów, Jaćwingowie, plemiona prasłowiańskie, sokolnicy, powstania narodowe, batalia o powstrzymanie wycinki. Przyroda – piękna, fascynująca i niestety zagrożona.
Czy warcholstwo i skłonność do anarchii to część polskiego charakteru narodowego? W wydanym pośmiertnie zbiorze esejów Paweł Jasienicapolemizuje z tym stereotypem, podtrzymywanym między innymi przez powieści Sienkiewicza.
Witold Szabłowski kilka lat podróżował po świecie, by znaleźć kucharzy Saddama Husajna, Fidela Castro oraz innych satrapów.
Bliskie spotkania z codziennością personelu medycznego. Reportaże Kapusty tworzą przejmujący obraz polskiej rzeczywistości szpitalno-ratunkowej. I bezlitośnie wskazują systemowe czarne dziury, za które płacimy zdrowiem i życiem.
Ucieczki z PRL to niezwykłe historie Polaków, którzy uciekli z Polski Ludowej. Czyta Cezary Żak.
Przedstawiamy wywiad z marszałkiem. Jego słowa, jego fraza, jego styl. Drodzy czytelnicy: oto Józef Piłsudski prawdziwy.
Zbiór felietonów jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce.
Proroctwa o Niniwie jak się wypełniły? czy są ślady pobytu proroka Jonasza w Asyrii? Historia Samarii i Jerozolimy szczegóły wypełnionych proroctw, przyczyny niewoli asyryjskiej
Człowiek to drugi tom trylogii Tomasza Rożka, w której autor przeprowadza czytelnika przez wszystkie skale wszechświata, od rzeczy największych do najmniejszych.
Hitler. Goebbels. Hess. A w końcu - Speer. Przez wiele lat tego ostatniego nazwiska dziwnym trafem nie łączono bezpośrednio z grupą najbardziej bezwzględnych nazistów.
Takiej książki jeszcze nie było: wspomnienia powstańca warszawskiego i aktora, panicza z dworu i dyrektora teatru, komedianta i inteligenta.
Robert Macfarlane nareszcie po polsku! Znakomity brytyjski pisarz i podróżnik tym razem poszukuje źródeł osobliwej, nieracjonalnej i intrygującej miłości do wspinaczki wysokogórskiej.