Informujemy że z dniem 20.04.2020 w związku ze zmianą infrastruktury informatycznej, nastąpią zmiany w regulaminie naszego sklepu, dotyczące sposobu dostarczania zakupionych towarów.

Paragraf § 8: było:

"§ 8. Korzystanie z zakupionych na eBook.pl produktów przez Klienta "Zakupione i opłacone produkty będą dostępne dla Klienta po zalogowaniu się na eBook.pl i przejściu do podstrony “Moja Półka”. W celu pobrania zakupionego produktu, należy kliknąć na przycisk z oznaczeniem formatu EPUB, MOBI, PDF lub MP3 znajdujący przy produkcie. Uwaga! Przechowywanie zakupionych przez Klienta książek na podstronie “Moja półka” jest bezpłatną usługą dodatkową. Ebook.pl zobowiązuje się do przechowywania zakupionych przez Klienta książek na podstronie “Moja półka” do 30 dni od daty złożenia zamówienia. W związku z tym, Klient powinien pobrać i zachować pliki zakupionych książek na własnych nośnikach pamięci".

zmiana na:

"§ 8. Sposób dostarczenia zakupionych na eBook.pl produktów do Klienta. "Zakupione i opłacone produkty będą dostarczane Klientowi poprzez linki do plików, umieszczone w wiadomości e-mail, wysłanej na podany przy rejestracji adres".Zmianie ulegnie również nasza strategia promocyjna. Z dniem 31.03.2020 przestaną obowiązywać stałe rabaty 4% i 6% dla Klientów którzy dokonali zakupów powyżej odpowiednio 250 zł i 400 zł. Będziemy wprowadzali inne, mamy nadzieję, bardziej atrakcyjne formy promocji.